Świadczenie usług księgowych
DiaDan nie jest kolejnym to zespół najlepszych ekspertów specjalizujących się w zakresie pełnej księgowości, KPiR oraz Ryczałtu. Obsługujemy wszystkie rodzaje podmiotów zobowiązanych do prowadzenia ksiąg handlowych.

Jeśli cenisz sobie rzetelność, zaufanie i biznesowe doświadczenie to nasza propozycja spełni Twoje oczekiwania. W Gleski stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość usług. Nie jest to pusty, marketingowy slogan.

Jakość stanowi dla nas prawdziwy fundament, na którym rozwijamy naszą markę dlatego nad księgowością każdej obsługiwanej spółki czuwa licencjonowane specjaliści. Zaufaj nam i pozwól pokazać, że lepsza księgowość to dopiero początek! biurem rachunkowym. Jest to firma, której ambicje wykraczają zdecydowanie poza standardowe ramy. Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych usług wspierających małych i średnich przedsiębiorców w ich codziennych zmaganiach biznesowych.

Pragniemy, aby logo DiaDan było synonimem jakości i usług najwyższej próby, dlatego codziennie rozwijamy nasze kompetencje, poszerzamy wiedzę i szukamy kolejnych nowoczesnych rozwiązań.

Wszystko po to, abyś mógł poczuć, że posiadasz nie tylko wiarygodną obsługę księgową, ale przede wszystkim prawdziwego partnera w Twoim biznesie.

Zespół to dla nas podstawa
Nowa jakość w księgowości
Indywidualna
obsługa księgowa
Szybki kontakt
osobisty, telefoniczny, mailowy
Dostęp do danych księgowych online 24h
Obieg dokumentów online
Reprezentacja
przed urzędami
Odbiór dokumentów
od klienta

Program
Lemon Benefit
Najlepsza
kawa :)
Księgowość dla spółki
  • Opracujemy politykę rachunkowości i zakładowego planu kont
  • Poprowadzimy księgi handlowe Twojej spółki
  • Przygotujemy okresowe rachunki wyników
  • Sporządzimy zeznania i deklaracje podatkowe
  • Sporządzimy roczne sprawozdania finansowe
  • Zapewnimy Twojej spółce nadzór księgowy i kadrowy
  • Możemy reprezentować Twoją firmę przed wszystkimi instytucjami zewnętrznymi
Księga przychodów i rozchodów
  • Najczęściej wybieraną formą prowadzenia ewidencji księgowej przez małych przedsiębiorców jest Księga Przychodów i Rozchodów (KPiR). Ewidencjonuje się w niej osiągnięte w działalności przychody i poniesione koszty. Została przewidziana wyłącznie do celów podatkowych, aby na jej podstawie ustalać podstawę opodatkowania.
Interesujące?
Następny krok należy do Ciebie!
KONTAKT:
Telefon
Dmytro: +48 577 202 127
Maria: +48 577 202 227Email
diadan.sp@gmail.com
DANE FIRMY:
DiaDan Dmytro Zhmurenko
ul. Redłowska 52/9
81-450 Gdynia
NIP 5862381988

©DiaDan Sp. z o.o. 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek użycie lub kopiowanie materiałów lub wybranych materiałów ze strony, elementów projektu i projektu jest dozwolone tylko za pisemną zgodą właściciela praw autorskich i tylko w odniesieniu do źródła:

Poniedziałek-Piątek:
8:00 - 18:00
We use cookies to provide the best site experience.
Made on
Tilda